Avrupa Eğitim Danışmanlığı, yurtdışında üniversite okumak isteyen öğrencilerin son yıllarda sıklıkla tercih ettiği eğitim danışmanlık seçeneklerinden birisi olmaya devam ediyor. Almanya ve Çek üniversitelerinin özellikle teknik alanlardaki kalitesi ve uluslarası platformda tanınmaları bu tercihi büyük ölçüde ön plana çıkarıyor ve uzun bir süre çıkarmayada devam edecek gibi görünüyor. Bizde tamda bu noktada Türkiye'de orta öğretim eğitimini tamamlamış öğrencilerimize hayallerine ve hedeflerine yönelik profesyonel programlar hazırlayarak parlak bir gelecek hazırlamalarında en büyük destekçileri ve tecrübeli danışmanları oluyoruz.

1510+ Lisans Öğrenicisi Eğitimi

1000+ Yüksek Lisans Öğrencisi

590+ Doktora Öğrencisi

Neler Yapıyoruz ?

site-img33

 

Bugününüzü Analiz Ederek Geleceğinizi Planlıyoruz.

Hedefinizdeki Üniversite bölümü ve gelecekteki mesleğiniz için bugününüzü analiz ederek geleceğiniz için en iyi Avrupa üniversitesini seçiyoruz. Dil bilginizide göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan okul öncesi dil eğitim programınıda hazırlayarak üniversite eğitiminiz için gerekli olan yabancı dil seviyesine gelmenizi sağlıyoruz. Parlak bir gelecek sahibi olmak isteyen öğrenciler için özenle çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.

üniversite-eğitimi

 

Avrupa’da Dil, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Eğitimleri.

Almanya ve Çek Cumhuriyeti başta olmak üzere tercihinize göre tüm Avrupa ülkelerinde dil eğitimi, üniversite eğitimi, yüksek lisans eğitimi, doktora eğitimi planlamalarınızı yapıyoruz. Bütçe ve eğitim seviyenize en uygun okulları tespit ederek sizin için kayıt ve irtibat işlemlerinizi yerine getiriyoruz. Avrupa’nın bir çok anlaşmalı üniversitesi ile en uygun eğitimi almanızı sağlıyoruz. Geleceğiniz geleceğimizdir.